Haber

Karayollarında yürütülen çalışmalar nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.

Karayollarının imalat, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında, ulaşım gözetim altında sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre TEM Otoyolu Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle 22.00-06.00 saatlerinde şerit daraltma yapılacak.

Denizli çevre yolu 2. etap 0-14. Sürücülerin kilometrelerindeki inşaat çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesi gerekiyor.

Gerede-Kızılcahamam yolunun 19’uncu kilometresinde Aktaş-2 Köprüsü’ndeki onarım çalışmaları nedeniyle çift yön trafiğe kapatılırken, ulaşım çift taraflı ve denetimli olarak servis yolundan devam ediyor.

Aydıncık-Silifke yolunun 54-57. Kilometrelerce (Taşucu-Boğsak kesimi) üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak yapılmaktadır.

Alaca-Zile yolunun 5-12. Kilometrelerce üretim çalışması nedeniyle ulaşıma ayrılan yolun bir kısmından çift yönlü izin veriliyor.

Çorum-Ankara yolunun İskilip ve Osmancık kavşaklarının ortasında farklı kotlardaki kavşak nedeniyle ulaşım denetimli bir şekilde devam ediyor.

Malatya-Sivas yolunun 30-33. kilometre, Kuruçay Köprüsü’ndeki çalışma nedeniyle denetimli olarak ulaşım sağlanıyor.

Akseki-Manavgat yolu 0-1, Refahiye-İliç yolu 66-68. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik levhalarına ve işaretçilere dikkat etmesi önemli.

Çanakkale-Bandırma yolu 44-46. Çeşitli bölümlerde yer alan sanat eserleri nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü ulaşım sağlanıyor.

haber-tarsus.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu