Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında yavaş gidilerek trafik levha ve işaretlerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Çağlayan-Gemlik Serbest Bölge kavşakları 1-7. İstanbul istikametindeki sağ şerit ise diğer şeritlerdeki bakım-onarım çalışması nedeniyle trafiğe kapatıldı.

İlgili Makaleler

1-2 TAG Otoyolu. kilometre (Nurdağı-Bahçe kavşakları) Adana istikametinde, çalışmalardan dolayı bant aktarımı yapılıyor. Bu bölgede trafik akışı Gaziantep istikametinden çift yönlü ve kontrollü olarak devam etmektedir.

İzmit-Yalova yolu 29-30. Başiskele Okulları Mahallesi Sarayköy-Denizli yolu 12-14 no’lu yaya üst geçidi yapımı. Kilometrelerce yapılan otoyol kavşak çalışmalarından dolayı sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesi gerekiyor.

Dodurga-İskilip yolunun 3. kilometresindeki yerleşim nedeniyle ulaşım tek şeritten denetimli olarak yapılıyor.

Emirdağ-Bolvadin-Çay yolu 23-24. Heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle denetimli olarak ulaşıma izin verilmektedir.

Aydıncık-Silifke yolunun 25-28. kilometre (Silifke-Taşucu-Ovacık arası İncekum mevkii), patlama imalat çalışmaları nedeniyle yol 14.30-15.30 saatlerinde trafiğe kapatılacak ve ulaşım denetimli olarak devam edecek.

0-1 Karabük-Eskipazar yolu. kilometrelik (Kardemir Kavşağı) kavşak düzenleme çalışmaları nedeniyle, ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki taraftan sağlanıyor.

Lapseki-Biga yolunun 13-15. Kilometrelerinde bakım onarım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Trabzon-Maçka-Gümüşhane yolunun 37-39. kilometre, üretim çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan, tek şeritten ve denetim altında yapılıyor.

canakcihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu